Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Extra HD. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Peaky Blinders (odc. 2)

Gatunek: odcinek

Opis:

Thomas ponownie spotyka się z Grace Burgess, barmanką z pubu Garrison. Dalej pozostaje w nieświadomości, że dziewczyna działa z polecenia Campbella, któremu donosi o posunięciach Shelby'ego. Na jarmarku za miastem Thomas staje do walki z Leesem, pochodzącym z brutalnej rodzinny wędrowców. Wkrótce mężczyzna wysyła Shelby'emu kulę z jego nazwiskiem. Przez ciotkę Polly Cambell wysyła Thomasowi wiadomość z propozycją spotkania w hotelu. Shelby proponuje inspektorowi, że odda mu broń, jeśli mężczyzna puści go wolno. Jeśli go aresztuje, karabiny zostaną wysłane do Irlandii, do oddziałów IRA. Cambell niechętnie przystaje na ten układ. Ada zachodzi w ciążę z Freddiem Thornem, który niebawem otrzymuje od Thomasa pogróżki, by jak najszybciej opuścił Birmingham. Mężczyzna postanawia jednak zostać i stawić mu czoła.

Zdjęcia:

Powrót